Biz Kimiz!

Sizin İçin Buradayız!

2008 Yılında ticaret hayatına merhaba diyen Baskı Sistemi 3d Zemin, 3d Zemin Kaplama, Polimerik Foto Zemin, Transfer Baskı Sistemi, Sublimasyon Baskı, UV Baskı Sistemi, Cam Mozaik Baskı Sistemi, Ozalit Baskı Sistemi,3d Polimerik Baskı Sistemi Hizmetlerini kesintisiz olarak Dürüst, güvene dayalı ve düzgün satış politikası ile çok kısa sürede sektörde bulunan büyük firmalar arasında yerini almış ve sağlamlaştırmıştır.


Baskı Sistemi.com bir Ados Grup Çalışmasıdır Baskı Sistemi.com'un Amacı siz müşterilerine Polimerik zemin baskı sistemi, Cam Mozaik Baskı Sistemi, iç cephe Cam Mozaik Baskı sistemi, Havuz Cam Mozaik baskı sistemi ve bilimum Cam Mozaik baskı işlerin'de uygulamaya alacagınız ve satın alacagınız ürünlerde aradığınız Cam Mozaik ve cam mozaik baskı Malzemelerini rahatlıkla bulabilmeniz için Özenle hazırlanmıştır.

Misyonumuz

Sektördeki pozisyonu, imajı ve kurumsal nitelikleri ile çalışanın, müşterisinin ve hissedarının memnuniyetini maksimize eden bir firma olmak.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayarak Türkiye'de ilk beş arasında yer alıp uluslararası Baskı Sistemi ortamının bölgemizdeki en güçlü ortağı olmaktır.

Temel Değerler

Baskı Sistemi, öngörü ile pozisyon alır, plan yapar. Plan Alternatifler içerir. Müşterilerine herzaman hoşgörülü ve güven verir şekilde yaklaşır. Sonuçlardan kurumsal ve bireysel tecrübe edinilmesi esastır.

  • "Aradığını Bulduğunda, iki elle sarıl, Kaybetmek kolay ama Kazanmak çok zordur!."

  • "Hayat bazen insanları, Birbirleri için ne kadar çok şey ifade ettiklerini anlasınlar diye ayırır. "

  • "Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir, İnsan Paranın Sahtesini yapar,Parada İnsanın... "