Cam Üzerine Baskı

Cam Üzerine Baskı Sistemi.

Baskı Sisteminde boyanın çıkması aslında kullanılan malzemeye ve yıkanma süresine bağlı olarak değişir. Normal kullanım koşullarında genellikle cam ürün ile ömrü paraleldir ancak kırmadan kullanım gerçekleşirse sürekli yıkanan cam 2-3 yıl boyasını korur. Ancak kullanım sıklığı düşük ise bu süre oldukça uzayacaktır. Bir diğer deyişle cam üzerine baskı oldukça dayanıklıdır ve uzun süre resimler üzerinde kalır..


Sizin kurumsal görüntülü resimler için esasında oldukça düşük. Cam baskıda da fiyat diğer imalatlarda olduğu gibi adede göre değişiyor bir de baskının içerdiği veya seçtiğiniz baskının renk skalasına göre değişir. Ancak düşündüğünüz gibi pahalı bir hizmet değildir.

Sınır Tanımıyoruz

Bizim için en az yok. Bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı oluruz. Bazı ürünlerin baskı adetleri vardır bu adetlere sadık kalmamız gerekiyor.

Tercih !

Baskı Sistemi olarak tüm cam ürünlere baskı yapıyoruz. Genellikle müşterilerimiz cam mozaik ve cam üzerine yapılan baskıları oldukça tercih ediyor.

Kurumsallık Şart

Diğer tüm kullanılan ürünlerde olduğu gibi cam üzerine baskı sistemide işletmelerin kurumsallıklarını göstermek zorunda oldukları alandır.

  • "Aradığını Bulduğunda, iki elle sarıl, Kaybetmek kolay ama Kazanmak çok zordur!."

  • "Hayat bazen insanları, Birbirleri için ne kadar çok şey ifade ettiklerini anlasınlar diye ayırır. "

  • "Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir, İnsan Paranın Sahtesini yapar,Parada İnsanın... "